Kar Kış ve Soğuk Temalı Filmler

Daha önceden Soğuk Kış Günlerinde İzlediğinizde İçinizi Donduracak 5 Film adlı bir yazı paylaşmıştım, beklediğimden daha çok ilgi gördü ve benzeri bir yazı yazmaya karar verdim.

Konumuz yine aynı Kar, Kış ve Soğuk Temalı yazın izleseniz pek tad vermez ama kış soğuğunda izlediğinizde daha bir anlamlı olan ve izleyip beğendiğim filmlerden 10 tanesini bu yazıda bulabilirsiniz.

Keyifli izlemeler.Kutup Macerası / Eight Below (2006) - IMDb: 7.3 - "Favori Filmim"

Kutup Macerası / Eight Below

Rahmetli Paul Walker'ın en sevdiğim filmlerinden bir tanesi, şimdi daha bir farklı geliyor bu film ve filmde oynayan köpeklerin oyunculuklarına bayılacaksınız, izlemediyseniz kesinlikle bu film izleyin.

eight below paul walker and dogs


Konusu: Kaşifler ve bilim adamlarından oluşan bir ekibin araştırma görevine çıktığı Antarktika'da çok şiddetli kış koşulları hüküm sürmektedir. Kurtarma rehberi Jerry Shepard'ın yönettiği araştırma ekibinde kartograf - haritacı Cooper ve tecrübeli jeolog Davis vardır. Ölümcül bir kazadan sekiz kızak köpeğinin sayesinde yeni kurtulmuşlardır. Oradan bir an önce uzaklaşmak zorunda kaldıkları için sevgili köpeklerini donmuş arazide terk etmek zorunda kalırlar. Giderken geri döneceklerine dair söz vermişlerdir.
Antarktika'da yüzyılın en büyük fırtınası yaklaşırken her türlü ulaşım imkanı kesilmiştir. Buzlar arasında mahsur kalan köpekler, yüzyılın en acımasız kışına karşı yaşam mücadelesi vermektedir. Eight Below - Kutup Macerası 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..Listenin Devamını Göster