Fallout 76'dan Multiplayer Oynanış Videosu

Bethesda tarafından tüm platformalar için geliştirilen Fallout 76 yakında raflardaki yerini alacak. Yapımcı ekip, oyun için Multiplayer oynanış videosu paylaştı.

Geçtiğimiz E3 interaktif oyun ve eğlence fuarında duyurusuyla dikkat çeken yapımlardan birisi de Fallout 76 olmuştu. Oyunun tamamen online olacağını duyuran Bethesda, oyuncular tarafından bu özellğiyle ilgili tepki toplamıştı. Yapımcı Bethesda firması şimdi de Fallout 76'nın multiplayer özelliklerini gösteren bir video paylaştı.

Videoda Multiplayer modunun tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz belirtilmekte.

Bilindiği üzere Fallout serisi oynanış dinamikleri ve hikayesi ile ön plana çıkıyordu, yeni oyun ise seriyi bambaşka bir noktaya taşıyacak. Yeni seride hikaye modu bulunmuyor, online dinamikler üzerine kurulan oyunda arkadaşlarımızla birlikte hayatta kalmaya çalışacağız.

Oyun; nükleer felaketten 25 yıl sonra geçiyor. Yaşanan felaketten sonra yer altına gizlenen insanlar, 25 yıl sonra tekrardan yeryüzüne geri dönüyor.
Bizim ve ekibimizin görevi ise nükleer felaket yaşanmaış bu dünyada yeni bir yaşam alanı oluşturmak ve hayatta kalmakolacak.
Peki bu bağlamda bizleri nasıl bir oynanış tarzı bekliyor?
Bethesda bu sorularımıza bire nebze de olsa ışık tutabilmek adına oyun için iki tane oynanış videosu paylaştı.

Fallout 76 Multiplayer Oynanış Videosu


Fallout 76 C.A.M.P. Oynanış Videosu